• +372 50 33 593
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mustamäe tüüpi paneelmajade katuseid soojustatakse enamasti pealtsoojustamise teel. Teenust pakuvad mitmed paigaldajad. Nendel majadel on aga katusekonstruktsioonides laepaneeli ja katusepaneeli vahel 30-60cm tuulutatav tühimik ja pealtsoojustamisega seda ei täideta, suletakse vaid tuulutusavad. Iga suurem tühimik hoiab külma niiskust ja suurendab küttearveid. Seetõttu on lahendus ebaefektiivne. 


Meie pakume paneelidevahe soojustamist läbi katusepinda tehtavate avade. See on otstarbekas, kui laepaneeli ja katusepaneeli vahele jääv tühimik on kitsas ja paigaldaja ei mahu vahes liikuma. Läbi katuseavade tselluvillaga soojustamine annab otsese soojusefekti ja kütmiskulud vähenevad oluliselt.

Juhul, kui tuulutatav tühimik paneelide vahel oo lai kuni 60cm ja võimaldab paigaldajal seal liikuda, pakume me tselluvillaga vahe täitmist kogu ulatuses. Soojustusefekt on sama vahetu kui läbi katuseavade ja all paiknevad korterid muutuvad kohe soojaks, sest soojakadu enam ei teki. Tavaline pealtsoojustamine vahtpolüsterooliga seda soojusefekt ei anna. 

Lisaks oleme välja arvutanud, et pealtsoojustamine vahtpolüsterooliga läheb majaühistule kuni neli korda kallimaks võrreldes paneelidevahe täitmisega hingava tselluvillaga. Isegi, kui soojustamise eest ei maksa korteriühistu ise, on see raha, mida kasutatakse ebaefektiivselt


© 2024 Soojustuse OÜ. Kõik õigused tagatud.

Please publish modules in offcanvas position.